Baksi55’ten Az Zaman Harcanmış Güncel

Mayu - 6 Eylül 2020

Nereden başlasak… Aklıma tek tük şeyler geliyor sadece yaz okulu var aklımda o yüzden gene oyun incelemesi yapalım. Bugünkü oyun incelememiz Crash Bandicoot N-Sane trilogy.

Ben çocukken amcam benim elime bir playstation 1 tutturmuştu o günden beri favori oyunum olan Crash Bandicoot, her aklıma geldiğinde yüzümde değişik bir gülümseme olur.
3D Platformer oyunu olan Crash Bandicoot N-Sane trilogy ile yeniden günümüz grafikleri ile yenilenmiş, daha fazla oyun kolu kırmamıza neden olmuştur.
N-Sane trilogy adı üstünde ilk 3 oyunu kapsıyor her oyunun her bölümü farklı farklı oynanış tarzı sunuyor. Hikaye bakımından güçlü olmasının yanı sıra, Bölümlerin zorluğu ve bölüm sonu canavarlarının zorluğu birleşince “ulan hikaye neydi” diye kalıyoruz. Çocukken oyunda ne kadar zorlanıyorsam aynısını bu yenilenmiş üçlemede de yaşadım.

Oyunun zor olması oyunun kötü olduğu anlamına gelmez tabi, 1996’da çıkan oyunla yenilenmiş üçlemeyi karşılaştırınca oynanış konusunda en rahat olanın yeni üçleme olduğununu oynayında daha çok anladım.
Kısacası güzel oyun hikayesi, oynanışı, grafikler tam tamına hem nostaljik hemde görsel patlama.

Manga Adı Bölüm Çevirmen Editör
Choukyou Kakusei BL 1-5 Fuwa Fuwa Sakura
Enthusiasm 2-3 Fuwa Fuwa Sakura
Fushidara na Hanatsumi Otoko 1-30 GÜNCEL Mousse-Tahin-Zeanmet-Kangs-Taekhyun-Fuwa Fuwa Sakura-Alita-hum-Tahin-
Megumi to Tsugumi 11 Fuwa Fuwa Sakura
1-5 FİNAL Fuwa Fuwa Vitya-Suga
Room to Room 20-21 Yuki-Fuwa Fuwa Sakura
Trinity Wonder 76-77 Ki’zu Zompir