Olmayan Bölümlerin Günceli

Krep - 2 Şubat 2020

Selamlar, ben NightRaid. Uzun süren okul döneminin ardından en az onun kadar uzun sürdüğü hissiyatı veren sınavlarımın bitişiyle başlayan ve bir haftanın sonunda yavaş yavaş sıkılmaya başladığım tatilimin ortasından sizler için bu günceli yazıyorum.

Güncellerinde, bir konu seçip onun hakkında uzunca bir yazı yazmayı seven ben, şu an ki gündemimde (ve elbette birçoğunuzunda) olan depremler ve salgınlardan dolayı aklıma yazacak eğlenceli bir konu gelmiyor.

Ben de, madem olmayan bölümlerin güncelini yazıyorum neden onlardan biraz bahsetmeyeyim şeklinde düşündüm. Bu bölümlerin çevirmenleri ya da editörleri okul zamanı, yapmaları gereken bölümleri tatilde boşken yaparım derler ve tatil zamanı gelince de zaten azıcık tatilim var biraz kendime vakit ayırmalıyım diyerekten söz konusu bölümlerin, bu isimle anılmalarına sebep olurlar: “Olmayan Bölümler”.

Daha da boş yaparak bu naçizane pazar gecenizden birkaç dakikanızı daha çalmayı elbette isterdim. Fakat bugünlük sizleri bağışladım. Hadi şimdi gidin ve “Olmayan Bölümlerin” tadını çıkarın! İyi eğlenceler!